تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۲/۳

راهنمای ثبت سفارش


 

برای ثبت سفارش در وبسایت ترجمه 724 ابتدا باید عضو شوید. برای این کار می‌توانید با استفاده از گزینه ثبت نام در بالای سایت و درج نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و انتخاب یک گذرواژه مناسب به سرعت عضو سایت شوید. پس از انجام مرحله ثبت نام، ایمیل و پیامکی از طریق سایت مبنی بر ثبت نام موفق برای شما ارسال خواهد شد.

 

پس از این که ثبت نام شما با موفقیت انجام شد وارد صفحه شخصی خود در سایت خواهید شد. منوی سمت راست شامل 6 بخش است که  مدیریت کامل سفارش‌ها، درخواست‌ها، فاکتورها، پرداخت‌ها، ثبت سفارش جدید و همچنین ویرایش تنظیمات (تغییر گذرواژه و ...) را برای شما امکان‌پذیر می‌نماید.

برای ثبت سفارش  از منوی سمت راست روی ثبت سفارش جدید کلیک کنید تا پنجره ارسال سفارش باز شود.

سپس در صفحه باز شده مشخصات سفارش ترجمه شامل زبان مبدا و مقصد؛ زمینه ترجمه و زمان تحویل مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس نسبت به آپلود فایل‌های ترجمه اقدام نمائید. ضمنا در این بخش می توانید فایل راهنما شامل واژه نامه تخصصی، قالب خاص مشتری و دستورالعمل های ترجمه و سایر موارد را نیز همراه با ترجمه ارسال نمائید. در بخش انتهایی نیز می توانید در صورت لزوم توضیحاتی خاص برای مترجم ارسال نمایئد. در انتها بر روی گزینه ارسال کلید کنید تا سفارش شما در سیستم ثبت شود.

پس از ثبت سفارش؛ اپراتور در مدت 15 دقیقه سفارش شما را بررسی و فاکتور هزینه ترجمه را صادر می‌کند و سیستم بصورت خودکار فاکتور را به ایمیل شما ارسال می‌کند و از طریق پیامک شما را از صدور فاکتور مطلع می سازد. شما می توانید از طریق لینک موجود در ایمیل و همچنین بخش فاکتوررهای من در صفحه کاربری خود نسبت به پرداخت آنلاین فاکتور از طریق درگاههای (پارسیان و ملت) اقدام نمائید.

برای آگاهی از نحوه پرداخت الکترونیکی راهنمای پرداخت اینترنتی کارت های عضو شتاب  را مطالعه نمائید.